ENG | BG

close
close
 

Съветници

1. ВАЛЕРИ ИВАНОВ ВАСИЛЕВ – ПП ГЕРБ

2.ВАЛЕНТИН БРАТКОВ ВЕЛКОВ – ПП ГЕРБ

3. ХРИСТИЯН НЕНЧОВ ХРИСТОВ – ПП ГЕРБ

4. ЛАСКО ИВАНОВ КАМЕНОВ - ПП ГЕРБ

5. ДЕСИСЛАВА ПЛАМЕНОВА ДИМИТРОВА – ПП ГЕРБ

6. ЛЮБОМИР КИРИЛОВ НИЗАМОВ – ПП ГЕРБ

7. ЕМИЛИЯН ИЛИЕВ ЕНЧЕВ – ПП ГЕРБ

8. НИКОЛАЙ ПЕТКОВ ЦВЕТКОВ – ПП ГЕРБ

9. МАРТИН КИРИЛОВ ПЕТРОВ – ПП ГЕРБ

10. ИВАНКА РАДОСЛАВОВА КАМЕНОВА – ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ – ДПС

11. КРАСИМИР АСЕНОВ ИВАНОВ – ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ – ДПС

12. ЙОРДАН ЦВЕТАНОВ ЙОНОВ – ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ – ДПС

13. ЛЮДМИЛ ДИМИТРОВ ЛЮБЕНОВ – БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

14. ВЕЛИЧКО БОЯНОВ КИРИЛОВ – БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

15. ДИМИТЪР ЧАВДАРОВ ВЕЛКОВ - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

16. МАРИЯ ЕМИЛОВА ДЖАМБАЗОВА – ТОДОРОВА - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

17. БОРИЛ ВЕНЕЛИНОВ ХРИСТОВ - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ

18. ПЛАМЕН ПАВЛОВ ТРИФОНОВ – ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛ. СТАМБОЛИЙСКИ”

19. ОРЛИН КОНСТАНТИНОВ ВАСИЛЕВ – ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛ. СТАМБОЛИЙСКИ”

20. ЦВЕТАН ПЕТРОВ ЦЕНКОВ – КОАЛИЦИЯ „ЕДИННИ ЗА ПРОМЯНА”

21. МАРИЕТА АПОСТОЛОВА ГЕОРГИЕВА – КОАЛИЦИЯ „ЕДИННИ ЗА ПРОМЯНА”

22. ПАВЕЛ ТОДОРОВ ТОДОРОВ – КОАЛИЦИЯ „ЕДИННИ ЗА ПРОМЯНА”

23. ГЕОРГИ ВЕСЕЛИНОВ ТОДОРОВ – КОАЛИЦИЯ „ЕДИННИ ЗА ПРОМЯНА”

24. РОСИЦА ЛЮБЕНОВА КИРОВА – КОАЛИЦИЯ „ЕДИННИ ЗА ПРОМЯНА”

25. СВЕТОСЛАВ ПЕТРОВ ПЕТКОВ – КОАЛИЦИЯ „ЕДИННИ ЗА ПРОМЯНА”

26. АНДРЕЙ ГОШОВ ИВАНОВ - КОАЛИЦИЯ „ЕДИННИ ЗА ПРОМЯНА”

27. ДАНИИЛ АСЕНОВ ТОМОВ – КОАЛИЦИЯ „ЕДИННИ ЗА ПРОМЯНА”

28. ВАРДАН САШИКИ ПАПИКЯН – КОАЛИЦИЯ „ЕДИННИ ЗА ПРОМЯНА”

29. БОРИСЛАВ КРУМОВ ВАСИЛЕВ – ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ

30. ЮЛИЯН ЛЮБОМИРОВ БОРИСОВ – ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ

31. ПАВЕЛ ДИМИТРОВ ПАУНОВ – „НАДЕЖДА” („Реформаторски блок”, „Народен съюз”, „Български Демократичен Център”)

32. ГЕНАДИ ПЕТКОВ ВЕЛКОВ – „НАДЕЖДА” („Реформаторски блок”, „Народен съюз”, „Български Демократичен Център”)

33. ЛЮБЕН ИВАНОВ ИВАНОВ - „НАДЕЖДА” („Реформаторски блок”, „Народен съюз”, „Български Демократичен Център”)

34. ДОБРИН ПЕТКОВ ИВАНОВ – „НАДЕЖДА”(„Реформаторски блок”, „Народен съюз”, „Български Демократичен Център”)

35. ЦЕЦКО ЛЮБЕНОВ ИВАНОВ – „НАДЕЖДА” („Реформаторски блок”, „Народен съюз”, „Български Демократичен Център”)

36. НАТАЛИЯ КРАСИМИРОВА МИЛКОВА – „НАДЕЖДА” („Реформаторски блок”, „Народен съюз”, „Български Демократичен Център”)

37. РОСЕН ЖИВКОВ ИВАНОВ – НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

 
X